Oferty pracy

Sprawdź, na jakie stanowiska prowadzimy w tej chwili nabór. Jeśli widzisz na jednym z nich siebie, prześlij nam swoje CV. Dowiedz się jak najwięcej o naszej Firmie, abyśmy mogli porozmawiać o przyczynach, dla których aplikujesz właśnie do nas!

Pracownik produkcji

My oferujemy Tobie:
  • Szkolenie przygotowujące do pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Ciekawą pracę w Zespole Firmy, gdzie wspólnie uczymy się budować relacje partnerskie i dbamy o stały rozwój w miłej atmosferze
  • Możliwość awansu i dofinansowania szkoleń branżowych
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju osobistego
  • Możliwość dodatkowego zarobku w soboty oraz w godzinach nadliczbowych
  • Dofinansowanie do pakietu opieki medycznej, karnetu sportowego i ubezpieczenia na życie
  • Możliwość bezpłatnego korzystania z busa pracowniczego na wyznaczonej trasie
Ty oferujesz nam:
  • Umiejętności manualne
  • Staranność w wykonywaniu pracy i samodyscyplinę
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie II zmianowym (godz: 6 – 14 i 14 -22)
  • Chęć pracy w zespole, rozwijania kompetencji oraz po-stawy partnerskiej
  • Dodatkowo mile widziane będzie wykształcenie elektroniczne, techniczne bądź elektryczne

Wynagrodzenie brutto:
  • 2600 zł brutto + premia
Prześlij nam swoje CV na adres: hr@zeomega.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Zakład Elektroniczny Omega Sp. Z o.o. z siedzibą w Morawicy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie da-nych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Zakład Elektroniczny Omega Sp. Z o.o. z siedzibą w Morawicy przy ul. Morawica 375. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Inżynier Procesu

Cel stanowiska:
    Współpraca w obrębie Zespołu Działu Technicznego, powołanego do tworzenia dokumentacji technicznej, narzędzi i wsparcia merytorycznego dla Działu Produkcji.

Twoje główne zadania:
  • Projektowanie procesów technologicznych (dokumentacji technologicznej i parametrów procesu),
  • Projektowanie i wykonanie testerów, prowadzenie testów technologicznych,
  • Przygotowanie instrukcji stanowiskowych i instrukcji obsługi urządzeń,
  • Projektowanie i wykonywanie suportów wspomagających produkcję,
  • Wspomaganie Działów Produkcji i Jakości w rozwiązywaniu problemów natury technologicznej,
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników Działu Produkcji,
  • Automatyzacja procesów produkcyjnych.
  • Możliwość uczestniczenia w pracach międzywydziałowych zespołów projektowych
  • Możliwość stałego doskonalenia kompetencji miękkich i twardych poprzez udział w programie OMEGA INFOCAFE™;
  • Możliwość awansu i dofinansowania szkoleń branżowych i studiów podyplomowych
  • Możliwość wykupienia pakietu opieki medycznej, karnetu sportowego i ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Ciekawą i dynamiczną pracę w młodym Zespole Firmy, gdzie wspólnie uczymy się budować relacje partnerskie i dbamy o stały rozwój w miłej atmosferze.
  • Wykształcenie wyższe techniczne z tytułem inżyniera (elektronika, automatyka) i wiedzę na temat metrologii;
  • Biegłą znajomość programów Ms Office oraz języka angielskiego - technicznego w mowie i piśmie;
  • Znajomość norm: ISO 9001:2008, ISO TS, ISO 14001;
  • Chęć pracy w zespole, rozwijania kompetencji twardych i miękkich oraz postawy partnerskiej.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Zakład Elektroniczny Omega Sp. Z o.o. z siedzibą w Morawicy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Zakład Elektroniczny Omega Sp. Z o.o. z siedzibą w Morawicy przy ul. Morawica 375. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Technik Utrzymania Ruchu

    Współpraca w Zespole Techników UR, który zapewnia ciągłość pracy maszyn i urządzeń Pracownikom produkujących wiązki elektryczne dla Klientów Firmy.

  • Terminowe ustawienia maszyn i urządzeń do produkcji.
  • Przeprowadzanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem.
  • Tworzenie dokumentacji maszyn i urządzeń.
  • Walidacja wyrobów i urządzeń.
  • Wdrażanie nowych urządzeń do produkcji.
  • Realizacja zadań pozaprodukcyjnych związanych z utrzymaniem płynności produkcji.
  • Możliwość uczestniczenia w pracach międzywydziałowych zespołów projektowych;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku lub wykształcenie kierunkowe na poziomie średnim lub wyższym technicznym;
  • Uprawnienia SEP;
  • Gotowość pracy na dwie zmiany;
  • Sumienność;
  • Komunikatywność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Chęć rozwijania kompetencji twardych i miękkich oraz postawy partnerskiej.

Koordynator Projektów Strategicznych

Cel stanowiska
    Zapewnienie optymalnego działania strategicznych projektów Z.E. Omega poprzez wspieranie zespołów projektowych.

Twoje główne zadania
  • Zbudowanie standardów zarządzania projektami strategicznymi.
  • Inicjowanie i koordynacja procesów optymalizacyjnych w projektach strategicznych.
  • Nadzorowanie przebiegu projektów, określanie ich efektywności.
  • Wspieranie zespołów projektowych poprzez zarządzanie relacjami wewnątrz nich i pomiędzy nimi.
  • Wdrożenie systemu monitorowania efektywności projektów.
  • Sporządzanie analiz i raportów na potrzeby Zarządu i innych Działów.
  • Gwarancję rozwoju zawodowego poprzez zaangażowanie w zadania o wysokiej skali trudności;
  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach;
  • Możliwość budowania relacji z największymi firmami na świecie;
  • Możliwość awansu i dofinansowania studiów podyplomowych;
  • Pakiet opieki medycznej, karnet sportowy i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Znajomość zasad i metodyk zarządzania projektami,
  • Znajomość branży elektrotechnicznej;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność budowania zespołu i prowadzenia go,
  • prowadzenia spotkań, również w środowisku międzynarodowym
  • Posiadanie certyfikatów zarządzania projektami (PMP / Prince2 / IPMA) oraz doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • Innowacyjność w podejściu do problemów, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Biegłą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Wysoki poziom kultury osobistej i automotywacji;
  • Samodzielność w organizacji i planowaniu pracy oraz dyscyplinę;
  • Potrzebę rozwijania kompetencji twardych i miękkich oraz postawy partnerskiej.