Oferty pracy

Sprawdź, na jakie stanowiska prowadzimy w tej chwili nabór. Jeśli widzisz na jednym z nich siebie, prześlij nam swoje CV. Dowiedz się jak najwięcej o naszej Firmie, abyśmy mogli porozmawiać o przyczynach, dla których aplikujesz właśnie do nas!

Specjalista ds. Sprzedaży

Cel stanowiska:
    Współpraca z Zespole Sprzedawców nad aktywnym pozyskiwaniem i jakościową obsługą Klientów.

Twoje główne zadania:
  • Monitorowanie światowego rynku w zakresie popytu i podaży na wiązki elektryczne,
  • Identyfikacja potencjalnych Klientów i ich potrzeb,
  • Przygotowywanie wycen wiązek elektrycznych w oparciu o dokumentację Klienta,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji handlowych wzmacniających pozycję rynkową Firmy,
  • Prowadzenie projektów wdrożeniowych,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych, zawieranie umów i tworzenie dokumentacji sprzedażowej,
  • Analiza skuteczności prowadzonych działań.
My oferujemy Tobie:
  • Możliwość budowania relacji z największymi firmami na świecie;
  • Możliwość awansu i uczestniczenia w międzynarodowych wydarzeniach branżowych;
  • Możliwość dofinansowania studiów podyplomowych;
  • Pakiet opieki medycznej, karnet sportowy i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;
  • Bezpłatne uczestnictwo w konwersatorium języka angielskiego prowadzonym przez native speaker’a;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • Ciekawą i dynamiczną pracę w młodym Zespole Firmy, gdzie wspólnie uczymy się budować relacje partnerskie i dbamy o stały rozwój w miłej atmosferze.
Ty oferujesz nam:
  • Talent, entuzjazm i pełne zaangażowanie w budowaniu relacji z naszymi Klientami;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe techniczne lub ekonomiczne;
  • Znajomość branży elektrotechnicznej;
  • Biegłą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Wysoki poziom kultury osobistej i automotywacji;
  • Samodzielność i dyscyplinę;
  • Chęć pracy w zespole;
  • Potrzebę rozwijania kompetencji twardych i miękkich oraz postawy partnerskiej.
Prześlij nam swoje CV na adres: hr@zeomega.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Zakład Elektroniczny Omega Sp. Z o.o. z siedzibą w Morawicy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Zakład Elektroniczny Omega Sp. Z o.o. z siedzibą w Morawicy przy ul. Morawica 375. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Technik Utrzymania Ruchu

    Współpraca w Zespole Techników UR, który zapewnia ciągłość pracy maszyn i urządzeń Pracownikom produkujących wiązki elektryczne dla Klientów Firmy.

  • Terminowe ustawienia maszyn i urządzeń do produkcji.
  • Przeprowadzanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem.
  • Tworzenie dokumentacji maszyn i urządzeń.
  • Walidacja wyrobów i urządzeń.
  • Wdrażanie nowych urządzeń do produkcji.
  • Realizacja zadań pozaprodukcyjnych związanych z utrzymaniem płynności produkcji.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w gwałtownie się rozwijającej branży wiązek elektrycznych;
  • Dofinansowanie szkoleń branżowych i studiów podyplomowych;
  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku lub wykształcenie kierunkowe na poziomie średnim lub wyższym technicznym;
  • Uprawnienia SEP;
  • Gotowość pracy na dwie zmiany;
  • Sumienność;
  • Komunikatywność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Chęć rozwijania kompetencji twardych i miękkich oraz postawy partnerskiej.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Zakład Elektroniczny Omega Sp. Z o.o. z siedzibą w Morawicy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie da-nych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Zakład Elektroniczny Omega Sp. Z o.o. z siedzibą w Morawicy przy ul. Morawica 375. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Pracownik produkcji

  • Szkolenie przygotowujące do pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Ciekawą pracę w Zespole Firmy, gdzie wspólnie uczymy się budować relacje partnerskie i dbamy o stały rozwój w miłej atmosferze
  • Możliwość awansu i dofinansowania szkoleń branżowych
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju osobistego
  • Możliwość dodatkowego zarobku w soboty oraz w godzinach nadliczbowych
  • Dofinansowanie do pakietu opieki medycznej, karnetu sportowego i ubezpieczenia na życie
  • Możliwość bezpłatnego korzystania z busa pracowniczego na wyznaczonej trasie
  • Umiejętności manualne
  • Staranność w wykonywaniu pracy i samodyscyplinę
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie II zmianowym (godz: 6 – 14 i 14 -22)
  • Chęć pracy w zespole, rozwijania kompetencji oraz po-stawy partnerskiej
  • Dodatkowo mile widziane będzie wykształcenie elektroniczne, techniczne bądź elektryczne

Wynagrodzenie brutto:
  • 2600 zł brutto + premia

Inżynier Jakości Dostaw

    Zapewnienie i ciągłe podnoszenie jakości wyrobów poprzez zapewnienie jakości dostaw, rozwój Dostawców oraz czynny udział we wdrażaniu w całej Firmie sprawnie działających systemów jakości gwarantujących osiągnięcie celu wskazanego przez Zarząd Firmy.

  • Kompleksowa obsługa Dostawców pod względem zapewnienie jakości.
  • Tworzenie planów kontroli i kontrola dostaw.
  • Efektywna obsługa reklamacji Dostawców.
  • Audyty Dostawców i budowanie partnerskich relacji z Dostawcami.
  • Czynny udział w efektywnym wdrażaniu wyrobów/projektów.
  • Analiza zdolności, wyznaczanie i monitorowanie wskaźników (SPC, MSA).
  • Wsparcie przy kwalifikacji i ocenie Dostawców pod względem technicznym i jakościowym.
  • Możliwość budowania kariery w Firmie działającej na dynamicznie się rozwijającym rynku wiązek elektrycznych;
  • Ciekawą pracę w młodym Zespole Firmy, gdzie wspólnie uczymy się budować relacje partnerskie i dbamy o stały rozwój w miłej atmosferze;
  • Możliwość dofinansowania szkoleń branżowych i studiów podyplomowych;
  • Możliwość wykupienia pakietu opieki medycznej, karnetu sportowego i ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach;
  • Bezpłatne uczestnictwo w konwersatorium języka angielskiego prowadzonym przez native speaker’a;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane w kierunkach dotyczących zarządzania jakością) i wiedzę na temat podstawowych narzędzi jakościowych (5WHY, Ishikawa, 8D, PPAP, SPC, MSA);
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w dziale jakości będzie Twoim atutem;
  • Znajomość Pakietu Office (Excel, Outlook) oraz języka angielskiego na poziomie B2;
  • Chęć pracy w zespole, podejście biznesowe, zdolności negocjacyjne, potrzebę rozwijania kompetencji twardych i miękkich oraz postawy partnerskiej
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego (GD&T)
  • Znajomość norm: ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ułatwi Ci pracę;
  • Samodzielność, automotywację i elastyczność;