Oferty pracy

Sprawdź, na jakie stanowiska prowadzimy w tej chwili nabór. Jeśli widzisz na jednym z nich siebie, prześlij nam swoje CV. Dowiedz się jak najwięcej o naszej Firmie, abyśmy mogli porozmawiać o przyczynach, dla których aplikujesz właśnie do nas!

Pracownik Produkcji

My oferujemy Tobie:
  • Szkolenie przygotowujące do pracy;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • Ciekawą pracę w Zespole Firmy, gdzie wspólnie uczymy się budować relacje partnerskie i dbamy o stały rozwój w miłej atmosferze;
  • Możliwość awansu i dofinansowania szkoleń branżowych;
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju osobistego;
  • Możliwość dodatkowego zarobku w soboty oraz w godzinach nadliczbowych;
  • Możliwość wykupienia pakietu opieki medycznej i karnetu sportowego na preferencyjnych warunkach;
  • Ubezpieczenie grupowe finansowane w całości przez Pracodawcę;
  • Możliwość bezpłatnego korzystania z busa pracowniczego na wyznaczonej trasie.
Ty oferujesz nam:
  • Umiejętności manualne;
  • Staranność w wykonywaniu pracy i samodyscyplinę;
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie II zmianowym (godz: 5:40-13:40 i 14:20-22:20);
  • Chęć pracy w zespole, rozwijania kompetencji oraz postawy partnerskiej;
  • Dodatkowo mile widziane będzie wykształcenie elektroniczne, techniczne bądź elektryczne.
Wynagrodzenie brutto:
  • 2700 zł brutto + premia
Prześlij nam swoje CV na adres: hr@zeomega.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Zakład Elektroniczny Omega Sp. Z o.o. z siedzibą w Morawicy (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."
W przypadku wyrażenia woli, aby przesłane CV było rozpatrywane również i w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Zakład Elektroniczny Omega Sp. z o.o., prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych"
Specjalista ds. Zakupów

Cel stanowiska:
    Zapewnienie komponentów we właściwej ilości, jakości i cenie, w czasie wymaganym do płynnej i terminowej realizacji procesu produkcyjnego. Zawieranie umów zakupowych i budowanie trwałych, partnerskich relacji z Dostawcami. Poszukiwanie obniżek cen zakupu oraz Dostawców „best in class”.
Twoje główne zadania:
  • Pełna obsługa procesu zaopatrzeniowego Firmy: poszukiwanie źródeł zakupu i ofert na komponenty potrzebne do produkcji; zawieranie umów ramowych i negocjacje warunków współpracy, składanie zamówień pod bieżące zapotrzebowanie; monitorowanie wskaźników zakupowych i prowadzenie oceny Dostawców;
  • Stałe weryfikowanie na rynku poziomu cen kupowanych przez Firmę surowców. Prowadzenie aukcji negocjacyjnych;
  • Budowanie jakościowych relacji z obecnymi Dostawcami i poszukiwanie nowych Dostawców, ‘best in class’. Uczestnictwo w spotkaniach oraz audytach u Dostawców;
  • Opieka nad przydzielonym asortymentem i Dostawcami (tworzenie kart towarów i aktualizowanie parametrów logistycznych, poszukiwanie zamienników).
  • Znaczącą rolę w budowaniu partnerskiej kultury organizacyjnej;
  • Dużą samodzielność działania;
  • Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji oraz czynnego udziału w tworzeniu strategii zakupowej Firmy;
  • Szkolenie z obsługi systemu Comarch ERP oraz innych narzędzi informatycznych używanych do pracy na tym stanowisku;
  • Pracę w młodym, zgranym Zespole;
  • Możliwość awansu i udziału w targach i szkoleniach branżowych;
  • Możliwość dofinansowania studiów podyplomowych;
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe finansowane w całości przez Pracodawcę;
  • Pakiet opieki medycznej, karnet sportowy na preferencyjnych warunkach;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Wykształcenie wyższe, mile widziany kierunek związany z logistyką, zakupami lub zarządzaniem produkcją;
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Zdolności analityczne i logiczne;
  • Kreatywność i poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań;
  • Wysoki poziom etyki zawodowej;
  • Postawę gracza zespołowego;
  • Samodzielność, automotywację i komunikatywność na wysokim poziomie;
  • Ciągłą pracę nad podnoszeniem poziomu swojej inteligencji emocjonalnej;
  • Chęć pozytywnego oddziaływania na otoczenie;
  • Silną potrzebę rozwijania kompetencji twardych i miękkich oraz postawy partnerskiej;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.